It is SKIN Power 10 Formula VB

Značka It’s Skin je jedna z vysoce uznávaných a oblíbených značek v Jižní Koreji, jejíž obchody se nacházejí na nejprestižnějších adresách. Kosmetika z Jižní Koreji je stále více známá pro svoji význačnou kvalitu, skvělé výsledky díky inovativnímu přístupu a je zejména vhodná pro citlivou pleť.
Všechny naše nabízené produkty jsou registrovány v Evropském portálu notifikace kosmetických přípravků (CPNP) Evropské komise podle všech platných regulí.
Taky máte někdy dost hutných krémů a toužíté vyzkoušet něco lehčího, co vám pleť úplně ‘neuzavře’? Pak rozhodně sáhněte po séru, které není tak těžké a vaši pleť odhlehčí. Obecně se můžete dočíst, že séra mají, narozdíl od krémů, povětšinou olejovitou konzistenci a obsahují mnohem více vitamínů. Proto také stačí pár kapek na špičky prstů, nebo rovnou na pleť, a máte vystaráno.
Já jsem několikrát po očku sledovala a hledala informace o séru Power 10 formula VB od značky It’S SKIN. A co mě přesvědčilo ke koupi? Fakt, že kolébkou této značky je Jižní Korea.( a co si budem nalhávat, Korejky a ta jejich pleť jako dětská prdýlka mluví sama za sebe). A nejen to…sérum Power 10 formula VB je ideální pro všechny s pletí, která má sklony rychle se mastit a tvoří se na ní akné. Sérum je hydratující a obsahuje vitamín B6, který pomáhá obnovit rovnováhu pokožky.
Balení/lahvička je o objemu 30ml s pipetou a gumovým zakončením, kterým nasajete sérum a pak už jen nanášíte na pleť. Opravdu stačí pár kapek a lehce rozetřít po obličeji, sérum se rychle vstřebá a nezanechává pocit mastné pokožky.
Já jsem produkt zakoupila na stránkách Asosu (www.asos.com),za cca 345 Kč, ale pořídit se dá i na www.itsskin.cz, kde vám doručí jakýkoliv produkt do některé ze zásilkoven. Zde je cena o něco dražší, a to 490 Kč. Celá dávka mi vydržela zhruba 4 měsíce a může jen vřele doporučit. Měla jsem na bradě takovou ‘krupičku’ a ta po cca jednom týdnu používání zmizela. 🙂 Takže milé dámy (a pánové) hurá vyměnit krém za sérum, je čas na změnu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *