Moje, tvoje, naše posedlosti

Každý z nás má nějakou posedlost (a kdo tvrdí, že ne, má jich rovnou několik)…To něco, které prostě musíte udělat ať už denně, týdně, měsíčně…Někdo zvolí cestu sportu, jiný zase zdravé výživy a podobně. Tipuju, že každý z nás je na tom stejně s kávou. Nic se totiž nevyrovná ranní nebo odpolední kvalitní kávě. A jak je to u mě? S jedním mým velice dobrým kamarádem jsem se shodla na tom, že když dlouho neutratíme nějakou tu korunu, je nám jaksi….mdlo. Dobrá ‘úchylka’, že? On to tedy má trošku jinak než já, rád vidí své peníze v různých elektronických vychytávkách/součástkách na auto, pro mobil, notebook a tak dále. Mě naproti tomu praská šatník ve švech (a to doslova, už se ale chystáme objednat třetí skříň, díkybohuzato) a prohýbají se koupelnové police, protože jsem schopna utratit značnou částku své výplaty za oblečení a kosmetiku. Někdy se za to strašně stydím a nadávám si, proč jen nejsem víc spořivá, jindy nad tím mávnu rukou a říkám si ‘však co, peníze budou, ale my ne’ a radost si člověk musí udělat….Vykřičník.
 A abych se dostala k jádru věci, zajímalo by mě, kde nakupujete své milované kousky vy. Nejvíce by mě tedy potěšily jakékoliv tipy na zahraniční e-shopy (ano, už jsem shnilá si dojít i do obchodu), které preferujete a opravdu se vám osvědčily.
U mě vítězí tyto značky v následujícím pořadí.
– H&M
    Háemko tvoří jednoznačně největší podíl mého šatníku. Nejmilovanější džíny, nejoblíbenější svetr, různé barvy, střihy, kousky, prostě od každého trochu.
– Asos
    Moje nákupní mánie z Asosu propukla tak cca před 2-3 lety. Miluju jejich širokou nabídku a akce, které nejde přehlédnout. Vřele doporučuju i jejich aplikaci, kde najdete vše potřebné. No…ale projíždět ji vícekrát denně, než Instagram, jako například já, taky není moc OK, tak bacha na to, Asos je návykový.
– MANGO
    MANGO je taková lehká srdcovka. Opět ráda brouzdám jejich aplikací a přemýšlím, čím bych si tak udělala radost tentokrát. Kamenné obchody i e-shop nabízí vše, přes oblečení, doplňky, obuv, nebo kabelky.
– F&F
    Proč vždycky draze, když to jde opravdu levně a na kráse neubírá. Tím jsem měla na mysli, že značka F&F nabízí opravdu pěkné kousky a pokud na ně narazíte ve slevě, no hurá, pak není co řešit, píp na pokladně, do tašky a doma před zrcadlem ještě xkrát vyzkoušet. Promenádu před přítelem nedoporučuji, tečka. Když se v tom cítíte dobře, není co řešit.
A na poslední místo bych zařadila ZARU, protože od této značky mám teprv pár kousků. Móda, která se snaží co nejrychleji kopírovat návrhy z přehlídkových mol, není sice zrovna nejlevnější, ale stojí za to.

beret – Asos
kabát – Zara
rolák – Gate
sukně – Zara
boty – New look via Asos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *